• frame-1

  • frame-21

  1. 1
  2. 2

EXiR چیست؟

هایک ویژن با بهره گیری از فناوری انحصاری دید در شب EXiR، امکان تصویربرداری در شب یا در نور بسیار کم با کیفیت و وضوح بالا را برای انواع محیط های داخلی و خارجی فراهم نموده است.
در این سری از دوربین ها، هایک ویژن با همکاری شرکت OSRAM آلمان ،بزرگترین و برترین تولیدکننده سیستم های نوری، به افزایش برد نور مادون قرمز (IR) تا 80متر شده است..
در دوربین های مجهز به فناوری EXiR با استفاده از OLSON SMD LED های شرکت اسرام آلمان نور مادون قرمز(IR) به صورت یکنواخت و یکدست در محیط ساطع می گردد. در نتیجه از تمرکز نور در مرکز تصویر و تاریکی در گوشه های آن جلوگیری می گردد. در نتیجه اجسام یا افراد در تمامی زوایای کادر در تاریکی مطلق به وضوح دیده می شوند.

2

ویژگی های فنی

1. افزایش برد دید در شب تا 80 متر

در مقایسه با شدت انتشار نور 750mV در مدل های قدیمی، مدل های مجهز به فناوری EXiR امکان انتشار نور با شدت 1050mV را دارا می باشند. این امر سبب بهره مندی از نور مادون قرمز قوی تر و در نتیجه دامنه دید بیشتر می شود.

افزایش برد دید در شب تا 80 متر

کاهش قابل توجه نویز تصویر در شب 2. کاهش قابل توجه نویز تصویر در شب

استفاده از LED های مستطیلی OLSON SMD LED شکل امکان پخش نور متناسب با اندازه معمول صفحه نمایش (4:3 و یا 16:9) را می دهد و در نتیجه سبب کاهش نویز تصویر در شب و کاهش آلودگی نوری (Light Pollution) می شود.


3. روشنایی یکنواخت در تمام تصویر

با استفاده از فناوری EXiR هایک ویژن امکان بهره مندی از روشنایی یکنواخت در تمام تصویر وجود دارد در نتیجه مشکلات معمول لنزهای LED قدیمی از جمله روشنایی زیاد در مرکز تصویر و فضاهای تاریک و تیره در گوشه های تصویر وجود ندارد.

روشنایی یکنواخت در تمام تصویر

4. طول عمر بالاترOLSON SMD LED نسبت به LED های معمولی

استفاده ازOLSON SMD LED های شرکت اسرام آلمان و همچنین استفاده از منبع نوری مناسب باعث افزایش طول عمر این LED ها نسبت به LED های معمولی شده است. با به کارگیری فیلم های نازک بسیار پیشرفته و جدیدترین فناوری انتشار نور در این دوربین ها شاهد افزایش کارایی این LED ها تا 30% نسبت به LED های قدیمی می باشیم.

خدمات پس از فروش

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

در صورت بروز مشکل فنی در دستگاه یا هرگونه سوال فنی مربوط به محصولات، می توانید درخواست خود را برای همکاران ما ارسال نمایید تا بصورت آنلاین پاسخگوی مشکل شما بوده و بدین ترتیب امکان رفع مشکل دستگاه قبل از ارسال فیزیکی کالا، فراهم گردد.

گارانتی محصولات

گارانتی محصولات

خریداران محصولات هایک ویژن ، تنها با ضمانت هایک سرویس از گارانتی 24 ماهه محصولات و خدمات پس از فروش این شرکت بهره مند خواهند گردید. مشتریان محترم جهت فعال نمودن گارانتی دستگاه می توانند با مراجعه به سایت هایک سرویس (پشتیبان محصولات هایک ویژن) www.hikservice.com  شماره سریال محصول خود را ثبت نموده و در قرعه کشی ماهانه هایک سرویس شرکت نمایند.

سمینارهای آموزشی

سمینارهای آموزشی

مشتریان محترم بمنظور ارتقاء دانش فنی و اطلاعات خود در رابطه با این محصولات، می توانند در سمینارهای آموزشی با حضور کارشناسان خارجی، شرکت نمایند. برای این منظور می توانید با عضویت در سایت هایک سرویس از زمان و نحوه برگزاری سمینارهای آموزشی مطلع گردید.

contact-us

شرکت فن آوران امن یاشار به عنوان نماینده انحصاری شرکت هایک ویژن در ایران با استفاده از شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش خود توانسته است ضمن تسهیل دسترسی به محصولات جامع این شرکت ، گامی مهم در جهت تامین رضایت مشتریان این برند مطرح ، بردارد.